Badanie skóry twarzy urządzeniem S.A.M. - cena 170 zł

Diagnoza stanu skóry aparatem S.A.M. (Skin Analyzer Magnifier) pomoże określić Ci kondycje i wygląd skóry. Urządzenie do analizy skóry S.A.M. to najnowsze urządzenie, które emituje czarne światło fluorescencyjne, całkowicie bezpieczne (nawet dla kobiet w ciąży, które pozwala obejrzeć nie tylko powierzchnię skóry twarzy, ale również zobaczyć co się dzieje w jej głębszych warstwach. W czasie badania aparatem S.A.M. można ustalić miejsca występowania trądziku, zatorów pod skórą, odwodnienia, zniszczenia i przebarwień po słonecznych, które nie zawsze widoczne są gołym okiem.

Badanie aparatem S.A.M. zalecane jest kobietom i mężczyznom a także dzieciom (w wieku dojrzewania) w celu utrzymania prawidłowej kondycji skóry, określeniu typu skóry a także w celu utrzymania prawidłowej jej pielęgnacji.

Gwarantuje Ci profesjonalne doradztwo kosmetyczne po wykonanym badaniu.

Urządzenie ARTISTRY™ Dermasonic

Urządzenie ARTISTRY™ Dermasonic

Zabieg peelingu kawitacyjnego dogłębnie oczyszcza pory skóry, wykorzystując w tym celu ultradźwięki. Dzięki intensywnej stymulacji i masażowi wykonywanemu za pomocą głowicy urządzenia do wtłaczania kosmetyków w gąb skóry składniki odżywcze, znajdujące się w kosmetykach, przenikają do jej głębszych warstw, zwiększając tym samym skuteczność działania preparatów pielęgnacyjnych. Zabieg oczyszczania i wtłaczania kosmetyków w głąb skóry trwa około 30 minut. Da Ci przyjemne odprężenie i odżywi skórę twarzy. Cena: 135 zł

Zabieg zapewnia:
- zapewnia głębokie oczyszczenie porów
- za pomocą intensywnego masażu zwiększa działanie przeciwstarzeniowe kosmetyków pielęgnacyjnych
- umożliwia maksymalne przeniesienie w głąb skóry składników zawartych w produktach pielęgnacyjnych

Przeciwskazania do zabiegu:
- uczulenie na metale
- wszczepiony rozrusznik serca
- zapalenia skóry, rany na skórze
- przyjmowanie leków sterydowych
- zaburzenia czucia powierzchniowego

Analiza pierwiastkowa włosa - cena 450 zł

Analiza pierwiastkowa włosa to badanie służące określeniu ilości pierwiastków (mikro i makroelementów) w organizmie badanej osoby. Badanie polega na wycięciu próbki włosów z głowy o wielkości łyżki stołowej, która następnie przekazywana jest do Laboratorium Pierwiastków Śladowych. Osoba poddająca się badaniu wypełnia ankietę do analizy pierwiastkowej włosów.

Analiza pierwiastkowa w połączeniu z wywiadem chorobowym lub badaniem lekarskim jest cennym źródłem informacji umożliwiającym ocenę stanu zdrowia i wskazanie charakterystycznych cech typu metabolicznego u badanej osoby.

Wyniki z analizy są interpretowane przez lekarzy co umożliwia wskazanie optymalnego sposobu odżywiania organizmu. Osoba poddająca się badaniu otrzymuje pełen program zdrowotny zawierający wyniki analizy pierwiastkowej wraz z ich interpretacją, charakterystykę typu metabolicznego, tendencje zdrowotne, program suplementacyjny (odżywczy i prewencyjny), ocenę bilansu energetycznego BMI, przykładowe menu na 7 dni oraz przepisy na potrawy z zaproponowanej diety. Badanie zalecane jest kobietom i mężczyznom a także dzieciom w różnym wieku w celu profilaktyki zdrowia, suplementacji sportowej, rehabilitacji, wsparcia leczenia.

Uwaga! Do badania nadają się włosy z głowy nie farbowane.

Makijaż okolicznościowy - 120 zł

Makijaż ślubny (próbny) - 100 zł

Makijaż do sesji zdjęciowej, pokazów mody - 150 zł

Lekcja indywidualna (makijaż dzienny, wieczorowy, biznesowy itd.) - 250 zł - 1,5 godziny

Warsztaty makijażu dziennego i pielęgnacji skóry twarzy - 150 zł - 3 godziny

Analiza kolorystyczna z użyciem chust - 120 zł

Porada stylistyczna - 80 zł/godzina

Przegląd szafy - 80 zł/godzina

Zakupy kosmetyczne - 80 zł/godzina

Stylizacja rzęs metodą 1:1 - Pierwsza aplikacja 200 zł - Uzupełnienie 125 zł

Stylizacja rzęs metodą 2D-8D - Pierwsza aplikacja 250 zł - Uzupełnienie 125zł

W gabinecie możliwość zakupu kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy.copyright © Prettiest-Face       kontakt: justyna@prettiest-face.pl                   www.facebook.com/justyna.wizazystka